Available at short notice on request
Product information "f.britsch Pull-Collet Bronze 44x40 1,0 mm"
f.britsch Pull-Collet
Bronze 44x40 1,0 mm
Bronze 44x40 1,0 mm
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Doppelkonus- + Zug-Führungszangen für pneumatische Führungsbüchsensysteme |
| Series: | ZZBB |
| Article number: | ZZBB4440010 |
| Dimensions: | 44x40 |
| ØD: | 44 mm |
| L: | 40 mm |
| G: | M30x2 |
| K: | 12 ° |
| Material: | Bronze |
| Profile: | round |
| Bore: | 1.00 mm |