Available at short notice on request
Product information "f.britsch KROKO-Pull-Collet Bronze 26x35 3,0 mm slot width 0,8 mm"
f.britsch KROKO-Pull-Collet
Bronze 26x35 3,0 mm
slot width 0,8 mm
Bronze 26x35 3,0 mm
slot width 0,8 mm
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Doppelkonus- + Zug-Führungszangen für pneumatische Führungsbüchsensysteme |
| Series: | ZZBBKROKO |
| Article number: | ZZBBKROKO2635030 |
| Dimensions: | 26x35 |
| ØD: | 26 mm |
| L: | 35 mm |
| G: | M16x1,5 |
| K: | 12 ° |
| Material: | Bronze |
| Profile: | round |
| Bore: | 3.00 mm |