Available at short notice on request
Product information "f.britsch Double Cone-collet Grey cast iron 24x35 1,0 mm"
f.britsch Double Cone-collet
Grey cast iron 24x35 1,0 mm
Grey cast iron 24x35 1,0 mm
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Doppelkonus- + Zug-Führungszangen für pneumatische Führungsbüchsensysteme |
| Series: | DKBG |
| Article number: | DKBG2435010 |
| Dimensions: | 24x35 |
| ØD: | 24 mm |
| L: | 35 mm |
| K: | 22.50 ° |
| Material: | Grey cast iron |
| Profile: | round |
| Bore: | 1.00 mm |