In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Collet 185E F66 76-59 3,0 smooth"
Collet 185E F66 76-59 3,0
smooth
smooth
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannzangen Reihe 100 |
| Series: | E185 |
| F-number: | F66 76-59 |
| Article number: | E185030 |
| Ød: | 66.00 mm |
| ØD: | 84.00 mm |
| L: | 110.00 mm |
| ød2: | 73.00 |
| L2: | 9.00 |
| K: | 30.00 ° |
| Profile: | round |
| Bore: | 3.00 mm |
| Clamping surface: | smooth |