Available at short notice on request
Product information "Collet TF44 F44 76-92 1,0 smooth"
Collet TF44 F44 76-92 1,0
smooth
smooth
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannzangen Reihe 100 |
| Series: | ETF44 |
| F-number: | F44 76-92 |
| US-code: | TF44 |
| Article number: | ETF44010 |
| Ød: | 44.00 mm |
| ØD: | 52.00 mm |
| L: | 93.00 mm |
| ød2: | 44.00 |
| L2: | 10.00 |
| K: | 32.00 ° |
| Profile: | round |
| Bore: | 1.00 mm |
| Clamping surface: | smooth |