In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Collet 157E F30 76-63 2,0 smooth"
Collet 157E F30 76-63 2,0
smooth
smooth
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannzangen Reihe 100 |
| Series: | E157 |
| F-number: | F30 76-63 |
| US-code: | TF30 |
| Article number: | E157020 |
| Ød: | 30.00 mm |
| ØD: | 42.00 mm |
| L: | 80.00 mm |
| ød2: | 34.00 |
| L2: | 10.00 |
| K: | 32.00 ° |
| Profile: | round |
| Bore: | 2.00 mm |
| Clamping surface: | smooth |