In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Collet for Tornos Multi Deco 26/32 9039 ET 6,0"
Collet for Tornos Multi Deco 26/32
9039 ET 6,0
9039 ET 6,0
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Zangen für Mehrspindeldrehautomaten |
| Series: | ET9039 |
| Article number: | ET9039060 |
| Type: | Collet |
| Ød: | 46.00 mm |
| ØD: | 60.30 mm |
| L: | 120.00 mm |
| K: | 30.00 ° |
| Thread: | M40x1,5L |
| Profile: | round |
| Bore: | 6.00 mm |