Available at short notice on request
Product information "Pick up collet for Index MS25 1,0 9039E/SY"
Pick up collet for Index MS25 1,0
9039E/SY
9039E/SY
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Greiferzangen/Synchronzangen |
| Series: | GZI25 |
| Article number: | GZI25010 |
| Ød: | 25.00 mm |
| ØD: | 35.40 mm |
| L: | 65.00 mm |
| Profile: | round |
| Bore: | 1.00 mm |
| Clamping surface: | smooth |