Available at short notice on request
Product information "Pick up collet for Schütte SF32/40 9070E/G (1700E) 8,0"
Pick up collet for Schütte SF32/40 9070E/G (1700E) 8,0
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Greiferzangen/Synchronzangen |
| Series: | SY9070 |
| Article number: | SY9070080 |
| Type: | Pick-up collet |
| Ød: | 52.00 mm |
| ØD: | 60.60 mm |
| L: | 60.00 mm |
| K: | 30.00 ° |
| Profile: | round |
| Bore: | 8.00 mm |