In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Carbide guide bush T245 / B250 / 250.001 3,0"
Carbide guide bush
T245 / B250 / 250.001 3,0
T245 / B250 / 250.001 3,0
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Führungsbüchsen |
| Series: | FT245 |
| Swiss code: | T45-82 / 250.001 / B250 |
| Article number: | FT245030 |
| Ød: | 45.00 mm |
| ØD: | 52.00 mm |
| L: | 82.00 mm |
| K: | 16.00 ° |
| G: | M42x1 |
| Profile: | round |
| Bore: | 3.00 mm |