In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Carbide guide bush T227 / 451.001 / B227 2,0"
Carbide guide bush
T227 / 451.001 / B227 2,0
T227 / 451.001 / B227 2,0
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Führungsbüchsen |
| Series: | FT227 |
| Swiss code: | T34-87.5 / 451.001 / B227 |
| US-code: | CD25 |
| Article number: | FT227020 |
| Ød: | 34.00 mm |
| ØD: | 41.00 mm |
| L: | 87.50 mm |
| K: | 10.00 ° |
| G: | M34x1 |
| Profile: | round |
| Bore: | 2.00 mm |