In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Carbide guide bush T 223 / 22.010 / B261 3,0 with thread M27x1"
Carbide guide bush
T 223 / 22.010 / B261 3,0
with thread M27x1
T 223 / 22.010 / B261 3,0
with thread M27x1
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Führungsbüchsen |
| Series: | FT223S |
| Swiss code: | T28-82-M27.1 / 22.010 / B261R |
| Article number: | FT223S030 |
| Ød: | 28.00 mm |
| ØD: | 34.00 mm |
| L: | 82.00 mm |
| K: | 16.00 ° |
| G: | M27x1 |
| Profile: | round |
| Bore: | 3.00 mm |