Available at short notice on request
Product information "Carbide guide bush F605 / 61.002 / B238 / 0201 1/64" (.015625"/ø 0,397)"
Carbide guide bush
F605 / 61.002 / B238 / 0201
1/64" (.015625"/ø 0,397)
F605 / 61.002 / B238 / 0201
1/64" (.015625"/ø 0,397)
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Führungsbüchsen |
| Series: | FF605I |
| Swiss code: | T24-61 / 61.002 / B238 |
| US-code: | 0201 |
| Article number: | FF605I01-64 |
| Ød: | 24.00 mm |
| ØD: | 29.50 mm |
| L: | 61.00 mm |
| K: | 30.00 ° |
| G: | M24x1 |
| Profile: | round |
| Bore: | 0.397 mm |