In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Carbide guide bush T221 / 450.001 / B301 1,0"
Carbide guide bush
T221 / 450.001 / B301 1,0
T221 / 450.001 / B301 1,0
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Führungsbüchsen |
| Series: | FT221 |
| Swiss code: | T21-75.4 / 450.001 / B301 |
| US-code: | SNC15 |
| Article number: | FT221010 |
| Ød: | 21.00 mm |
| ØD: | 24.00 mm |
| L: | 57.50 mm |
| K: | 12.00 ° |
| G: | M18x1 |
| Profile: | round |
| Bore: | 1.00 mm |