Available at short notice on request
Product information "Carbide guide bush I353 / 8.001 / J6R / TD10 1/64" (.015625"/ø 0,397)"
Carbide guide bush
I353 / 8.001 / J6R / TD10
1/64" (.015625"/ø 0,397)
I353 / 8.001 / J6R / TD10
1/64" (.015625"/ø 0,397)
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Führungsbüchsen |
| Series: | FI353I |
| Swiss code: | T16-59 / 8.001 / J6R |
| US-code: | TD10 |
| Article number: | FI353I01-64 |
| Ød: | 16.00 mm |
| ØD: | 20.50 mm |
| L: | 59.00 mm |
| K: | 16.00 ° |
| G: | M14x1 |
| Profile: | round |
| Bore: | 0.397 mm |