Delivery time 1 week
Product information "Wave gold collet ETF24 / TF24 1,0 smooth with aluminium-bronze insert"
Wave gold collet
ETF24 / TF24 1,0 smooth
with aluminium-bronze insert
ETF24 / TF24 1,0 smooth
with aluminium-bronze insert
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannzangen Reihe 100 |
| Series: | ETF24WG |
| US-code: | TF24 |
| Article number: | ETF24WG010 |
| Ød: | 23.80 mm |
| ØD: | 28.00 mm |
| L: | 62.00 mm |
| ød2: | 22.00 |
| L2: | 7.00 |
| K: | 30.00 ° |
| Profile: | round |
| Bore: | 1.00 mm |
| Clamping surface: | smooth |