Delivery time 1 week
Product information "Wave gold collet 157E / F30 76-63 / TF30 1,0 smooth with aluminium-bronze insert"
Wave gold collet
157E / F30 76-63 / TF30 1,0 smooth
with aluminium-bronze insert
157E / F30 76-63 / TF30 1,0 smooth
with aluminium-bronze insert
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannzangen Reihe 100 |
| Series: | E157WG |
| F-number: | F30 76-63 |
| US-code: | TF30 GW |
| Article number: | E157WG010 |
| Ød: | 30.00 mm |
| ØD: | 42.00 mm |
| L: | 80.00 mm |
| ød2: | 34.00 |
| L2: | 10.00 |
| K: | 32.00 ° |
| Profile: | round |
| Bore: | 1.00 mm |
| Clamping surface: | smooth |