Delivery time 1 week
Product information "Wave gold collet 147E / F27 76-22 / TF27 1,0 smooth with aluminium-bronze insert"
Wave gold collet
147E / F27 76-22 / TF27 1,0 smooth
with aluminium-bronze insert
147E / F27 76-22 / TF27 1,0 smooth
with aluminium-bronze insert
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannzangen Reihe 100 |
| Series: | E147WG |
| F-number: | F27 76-22 |
| US-code: | TF27 GW |
| Article number: | E147WG010 |
| Ød: | 27.00 mm |
| ØD: | 38.00 mm |
| L: | 72.70 mm |
| ød2: | 30.00 |
| L2: | 8.00 |
| K: | 30.00 ° |
| Profile: | round |
| Bore: | 1.00 mm |
| Clamping surface: | smooth |