Delivery time 1 week
Product information "Wave gold collet 145E / F25 76-64 / TF25 1,0 smooth with aluminium-bronze insert"
Wave gold collet
145E / F25 76-64 / TF25 1,0 smooth
with aluminium-bronze insert
145E / F25 76-64 / TF25 1,0 smooth
with aluminium-bronze insert
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannzangen Reihe 100 |
| Series: | E145WG |
| F-number: | F25 76-64 |
| US-code: | TF25 GW |
| Article number: | E145WG010 |
| Ød: | 25.00 mm |
| ØD: | 35.00 mm |
| L: | 77.00 mm |
| ød2: | 27.00 |
| L2: | 10.00 |
| K: | 32.00 ° |
| Profile: | round |
| Bore: | 1.00 mm |
| Clamping surface: | smooth |