Delivery time 1 week
Product information "Wave gold collet 140E / F22 76-71 / TF22 1,0 smooth with aluminium-bronze insert"
Wave gold collet
140E / F22 76-71 / TF22 1,0 smooth
with aluminium-bronze insert
140E / F22 76-71 / TF22 1,0 smooth
with aluminium-bronze insert
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannzangen Reihe 100 |
| Series: | E140WG |
| F-number: | F22 76-71 |
| US-code: | TF22 GW |
| Article number: | E140WG010 |
| Ød: | 22.00 mm |
| ØD: | 30.00 mm |
| L: | 55.00 mm |
| ød2: | 21.00 |
| L2: | 6.00 |
| K: | 30.00 ° |
| Profile: | round |
| Bore: | 1.00 mm |
| Clamping surface: | smooth |