Delivery time 1 week
Product information "Wave gold collet 136E / F20 76-201 1,0 smooth with aluminium-bronze insert"
Wave gold collet
136E / F20 76-201 1,0 smooth
with aluminium-bronze insert
136E / F20 76-201 1,0 smooth
with aluminium-bronze insert
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannzangen Reihe 100 |
| Series: | E136WG |
| F-number: | F20 76-201 |
| Article number: | E136WG010 |
| Ød: | 20.00 mm |
| ØD: | 26.00 mm |
| L: | 54.00 mm |
| ød2: | 20.00 |
| L2: | 6.00 |
| K: | 30.00 ° |
| Profile: | round |
| Bore: | 1.00 mm |
| Clamping surface: | smooth |