Delivery time 1 week
Product information "Wave gold collet 120E / F15 76-580 / TF15 1,0 smooth with aluminium-bronze insert"
Wave gold collet
120E / F15 76-580 / TF15 1,0 smooth
with aluminium-bronze insert
120E / F15 76-580 / TF15 1,0 smooth
with aluminium-bronze insert
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannzangen Reihe 100 |
| Series: | E120WG |
| F-number: | F15 76-580 |
| US-code: | TF15 |
| Article number: | E120WG010 |
| Ød: | 15.00 mm |
| ØD: | 21.00 mm |
| L: | 64.00 mm |
| ød2: | 15.00 |
| L2: | 6.00 |
| K: | 32.00 ° |
| Profile: | round |
| Bore: | 1.00 mm |
| Clamping surface: | smooth |