Available at short notice on request
Product information "Wave gold bush;T223S / 22.001 / B261 M27x1; 3,5 UP;guiding length 40,0 mm"
Wave gold bush
T223S / 22.001 / B261 M27x1
3,5 UP
guiding length 40,0 mm
T223S / 22.001 / B261 M27x1
3,5 UP
guiding length 40,0 mm
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Führungsbüchsen |
| Series: | FT223S |
| Swiss code: | T28-82-M27.1 / 22.010 / B261R |
| Article number: | FT223SWG035 |
| Ød: | 28.00 mm |
| ØD: | 34.00 mm |
| L: | 82.00 mm |
| K: | 16.00 ° |
| G: | M27x1 |
| Profile: | round |
| Bore: | 3.50 mm |