Available at short notice on request
Product information "Wave gold bush I357 / 18.001 / B260 3,0 UP guiding length 40,0 mm"
Wave gold bush
I357 / 18.001 / B260 3,0 UP
guiding length 40,0 mm
I357 / 18.001 / B260 3,0 UP
guiding length 40,0 mm
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Führungsbüchsen |
| Series: | FI357WG |
| Swiss code: | T28-81 / 18.001 / B260 |
| US-code: | TD25 |
| Article number: | FI357WG030 |
| Ød: | 28.00 mm |
| ØD: | 38.00 mm |
| L: | 81.00 mm |
| K: | 30.00 ° |
| G: | M25x1 |
| Profile: | round |
| Bore: | 3.00 mm |