Available at short notice on request
Product information "Wave gold bush F391 / 39.001 / J7AR 3,0 UP guiding length 30,0 mm"
Wave gold bush
F391 / 39.001 / J7AR 3,0 UP
guiding length 30,0 mm
F391 / 39.001 / J7AR 3,0 UP
guiding length 30,0 mm
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Führungsbüchsen |
| Series: | FF391WG |
| Swiss code: | T22-68-M22.1 / 39.001 / J7AR |
| US-code: | TD20R |
| Article number: | FF391WG030 |
| Ød: | 22.00 mm |
| ØD: | 29.00 mm |
| L: | 68.00 mm |
| K: | 16.00 ° |
| G: | M22x1 |
| Profile: | round |
| Bore: | 3.00 mm |