Available at short notice on request
Product information "Wave gold bush;TD32 / 28.010 / 3,5 UP;guiding length 40,0 mm"
Wave gold bush
TD32 / 28.010 / 3,5 UP
guiding length 40,0 mm
TD32 / 28.010 / 3,5 UP
guiding length 40,0 mm
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Führungsbüchsen |
| Series: | FTD32WG |
| Swiss code: | T42-82-C20 |
| US-code: | TD32 |
| Article number: | FTD32WG035 |
| Ød: | 42.00 mm |
| ØD: | 48.00 mm |
| L: | 82.00 mm |
| K: | 20.00 ° |
| G: | M40x1 |
| Profile: | round |
| Bore: | 3.50 mm |