Available at short notice on request
Product information "WAVE glide bush T229 / 28.001 / J9 3,0 ;guiding length 20,0 mm"
WAVE glide bush T229 / 28.001 / J9 3,0
guiding length 20,0 mm
guiding length 20,0 mm
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Führungsbüchsen |
| Series: | FT229WGB |
| Swiss code: | T42-82-C16 / 28.001 / J9 |
| US-code: | TD32S |
| Article number: | FT229WGB030 |
| Ød: | 42.00 mm |
| ØD: | 49.00 mm |
| L: | 82.00 mm |
| K: | 16.00 ° |
| G: | M40x1 |
| Profile: | round |
| Bore: | 3.00 mm |