In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "WAVE-Collet 173E F48 76-81 2,5 UP smooth"
WAVE-Collet 173E F48 76-81 2,5 UP smooth
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannzangen Reihe 100 |
| Series: | WAVEE173 |
| F-number: | F48 76-81 |
| US-code: | TF48 WAVE |
| Ød: | 48.00 mm |
| ØD: | 60.00 mm |
| L: | 94.00 mm |
| K: | 30.00 ° |
| Profile: | round |
| Bore: | 2.50 mm |
| Clamping surface: | smooth |