In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "WAVE-Collet 161E F32 76-221 3,0 UP smooth"
WAVE-Collet 161E F32 76-221 3,0 UP smooth
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannzangen Reihe 100 |
| Series: | WAVEE161 |
| F-number: | F32 76-221 |
| Ød: | 32.00 mm |
| ØD: | 45.00 mm |
| L: | 75.00 mm |
| K: | 30.00 ° |
| Profile: | round |
| Bore: | 3.00 mm |
| Clamping surface: | smooth |