In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "WAVE-Collet 1536E F37 76-740 2,5 UP smooth"
WAVE-Collet 1536E F37 76-740 2,5 UP smooth
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannzangen Reihe 100 |
| Series: | WAVEEF37 |
| F-number: | F37 76-740 |
| US-code: | TF37 WAVE |
| Ød: | 37.00 mm |
| ØD: | 47.00 mm |
| L: | 92.00 mm |
| K: | 32.00 ° |
| Profile: | round |
| Bore: | 2.50 mm |
| Clamping surface: | smooth |