In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "WAVE-Collet 1212E F16 76-1076 2,5 UP smooth"
WAVE-Collet 1212E F16 76-1076 2,5 UP smooth
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannzangen Reihe 100 |
| Series: | WAVEEF16 |
| F-number: | F16 76-1076 |
| US-code: | TF16 WAVE |
| Ød: | 16.00 mm |
| ØD: | 21.00 mm |
| L: | 64.00 mm |
| K: | 32.00 ° |
| Profile: | round |
| Bore: | 2.50 mm |
| Clamping surface: | smooth |