WAVE Carbide guide bush TD26/99.001 3,5
Product information "WAVE Carbide guide bush TD26/99.001 3,5"
WAVE Carbide guide bush
TD26/99.001 3,5
Article category: Spannwerkzeuge
Article group: Führungsbüchsen
Series: WAVEFTD26
Swiss code: T26-77 / 99.001
US-code: TD26
Article number: WAVEFTD26035
Ød: 26.00 mm
ØD: 29.00 mm
L: 77.00 mm
K: 16.00 °
G: M25x1
Profile: round
Bore: 3.50 mm