In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "WAVE Carbide guide bush TD26/99.001 3,5"
WAVE Carbide guide bush
TD26/99.001 3,5
TD26/99.001 3,5
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Führungsbüchsen |
| Series: | WAVEFTD26 |
| Swiss code: | T26-77 / 99.001 |
| US-code: | TD26 |
| Article number: | WAVEFTD26035 |
| Ød: | 26.00 mm |
| ØD: | 29.00 mm |
| L: | 77.00 mm |
| K: | 16.00 ° |
| G: | M25x1 |
| Profile: | round |
| Bore: | 3.50 mm |