In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "WAVE Carbide guide bush T229/28.001/J9 3,0"
WAVE Carbide guide bush
T229/28.001/J9 3,0
T229/28.001/J9 3,0
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Führungsbüchsen |
| Series: | WAVEFT229 |
| Swiss code: | T42-82-C16 / 28.001 / J9 |
| US-code: | TD32S |
| Article number: | WAVEFT229030 |
| Ød: | 42.00 mm |
| ØD: | 49.00 mm |
| L: | 82.00 mm |
| K: | 16.00 ° |
| G: | M40x1 |
| Profile: | round |
| Bore: | 3.00 mm |