In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "WAVE Carbide guide bush I357/18.001/B260 5,0"
WAVE Carbide guide bush
I357/18.001/B260 5,0
I357/18.001/B260 5,0
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Führungsbüchsen |
| Series: | WAVEFI357 |
| Swiss code: | T28-81 / 18.001 / B260 |
| US-code: | TD25 |
| Article number: | WAVEFI357050 |
| Ød: | 28.00 mm |
| ØD: | 38.00 mm |
| L: | 81.00 mm |
| K: | 30.00 ° |
| G: | M25x1 |
| Profile: | round |
| Bore: | 5.00 mm |