In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "WAVE Carbide guide bush I353 / 8.001 / J6R 3,0"
WAVE Carbide guide bush
I353 / 8.001 / J6R 3,0
I353 / 8.001 / J6R 3,0
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Führungsbüchsen |
| Series: | WAVEFI353 |
| Swiss code: | T16-59 / 8.001 / J6R |
| US-code: | TD10 |
| Article number: | WAVEFI353030 |
| Ød: | 16.00 mm |
| ØD: | 20.50 mm |
| L: | 59.00 mm |
| K: | 16.00 ° |
| G: | M14x1 |
| Profile: | round |
| Bore: | 3.00 mm |