WAVE Carbide guide bush F605/61.002/B238 2,0
Product information "WAVE Carbide guide bush F605/61.002/B238 2,0"
WAVE Carbide guide bush
F605/61.002/B238 2,0
Article category: Spannwerkzeuge
Article group: Führungsbüchsen
Series: WAVEFF605
Swiss code: T24-61 / 61.002 / B238
US-code: 0201
Article number: WAVEFF605020
Ød: 24.00 mm
ØD: 29.50 mm
L: 61.00 mm
K: 30.00 °
G: M24x1
Profile: round
Bore: 2.00 mm