Available at short notice on request
Product information "Turbo Bar feed collet for internal gripping TS60 24,0"
Turbo Bar feed collet for internal gripping TS60 24,0
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPDTS60 |
| Article number: | SPDTS60240 |
| D: | 60.00 mm |
| d: | 20 mm |
| L: | 90 mm |
| M: | M8 |
| S: | 24.00 |