Available at short notice on request
Product information "Turbo-Bar feed collet for internal gripping TS50 25,0"
Turbo-Bar feed collet for internal gripping TS50 25,0
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPDTS50 |
| Article number: | SPDTS50250 |
| D: | 50.00 mm |
| d: | 20 mm |
| L: | 90 mm |
| M: | M8 |
| S: | 25.00 |