Available at short notice on request
Product information "Turbo-Bar feed collet for internal gripping TS30 14,0"
Turbo-Bar feed collet for internal gripping TS30 14,0
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPDTS30 |
| Article number: | SPDTS30140 |
| D: | 30.00 mm |
| d: | 20 mm |
| L: | 90 mm |
| M: | M6 |
| S: | 14.00 |