Available at short notice on request
Product information "Turbo Bar feed collet for internal gripping TS65 30,5"
Turbo Bar feed collet for internal gripping TS65 30,5
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPDTS65 |
| Article number: | SPDTS65305 |
| D: | 65.00 mm |
| d: | 20 mm |
| L: | 90 mm |
| M: | M8 |
| S: | 30.50 |