In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Turbo-Bar feed collet Turbo TS45 10,0"
Turbo-Bar feed collet Turbo TS45 10,0 mm
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPHTS45 |
| E-number: | 2610E |
| Article number: | SPHTS45100 |
| D: | 45.00 mm |
| d: | 20 mm |
| L: | 90 mm |
| M: | M8 |
| Profile: | round |
| Bore: | 10.00 mm |