In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Turbo-Bar feed collet TD 33L 30,0 longlife"
Turbo-Bar feed collet TD 33L 30,0
longlife
longlife
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPHTDL33 |
| Article number: | SPHTDL33300 |
| D: | 32.00 mm |
| d: | 20 mm |
| L: | 90 mm |
| M: | M6 |
| Profile: | round |
| Bore: | 30.00 mm |