Available at short notice on request
Product information "Turbo-Bar feed collet TD 32L for;19,0/hexagonal ;longlife"
Turbo-Bar feed collet TD 32L for
19,0/hexagonal
longlife
19,0/hexagonal
longlife
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPHTDL32 |
| Article number: | SPHTDL32190S |
| D: | 32.00 mm |
| d: | 20 mm |
| L: | 90 mm |
| M: | M6 |
| Profile: | round |
| Bore: | 21.70 mm |