In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Turbo-Bar feed collet TD 25L 18,0 longlife"
Turbo-Bar feed collet TD 25L 18,0
longlife
longlife
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPHTDL25 |
| Article number: | SPHTDL25180 |
| D: | 25.00 mm |
| d: | 20 mm |
| L: | 90 mm |
| M: | M5 |
| Profile: | round |
| Bore: | 18.00 mm |