Available at short notice on request
Product information "Tapping collet DIN6499 ETR11 3,15 with length adjustment"
Tapping collet DIN6499 ETR11 3,15
with length adjustment
with length adjustment
| ER collet: | ER11 mm |
|---|---|
| Article category: | Spannwerkzeuge |
| Article group: | ER-Spannzangen |
| Series: | ETR11 |
| Article number: | ETR110315 |
| ØD: | 11.5 mm |
| L: | 23 mm |
| E: | 5.5 mm |
| Bore: | 3.15 mm |