In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Tap holder for back working ER11 shank D=22 L1=25 L2=29,5 with nut UM/ER11 for machine STAR SR20R/SR20J"
Tap holder for back working ER11
shank D=22 L1=25 L2=29,5
with nut UM/ER11
for machine STAR SR20R/SR20J
shank D=22 L1=25 L2=29,5
with nut UM/ER11
for machine STAR SR20R/SR20J
| Article category: | Maschinenzubehör |
|---|---|
| Article group: | Halter für Schneidwerkzeuge + Zubehör |
| Series: | GFU11 |
| Article number: | GFU112225SRR |
| collet: | ER11 |
| D: | 22 mm |
| L1: | 25.00 mm |
| L2: | 29.5 mm |
| B: | 28.00 mm |
| C: | 49 mm |
| Picture: | 1 |
| nut: | RFMUMER11 |
| Machine type: | ** |