In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Supergrip-Collet 173E F48 76-81 10,0"
Supergrip-Collet 173E F48 76-81 10,0
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannzangen Reihe 100 |
| Series: | ES173 |
| F-number: | F48 76-81 |
| US-code: | TF48 |
| Article number: | ES173100 |
| Ød: | 48.00 mm |
| ØD: | 60.00 mm |
| L: | 94.00 mm |
| ød2: | 50.00 |
| L2: | 9.00 |
| K: | 30.00 ° |
| Profile: | round |
| Bore: | 10.00 mm |
| Clamping surface: | Supergrip |