Delivery time 3-4 working days
Product information "Supergrip-Collet 163E F35 76-94 11,0"
Supergrip-Collet 163E F35 76-94 11,0
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannzangen Reihe 100 |
| Series: | ES163 |
| F-number: | F35 76-94 |
| Article number: | ES163110 |
| Ød: | 35.00 mm |
| ØD: | 48.00 mm |
| L: | 80.00 mm |
| ød2: | 38.00 |
| L2: | 8.00 |
| K: | 30.00 ° |
| Profile: | round |
| Bore: | 11.00 mm |
| Clamping surface: | Supergrip |