Delivery time 1-2 weeks
Product information "Supergrip-Collet 161E F32 76-221 F32 76-21 11,0"
Supergrip-Collet 161E F32 76-221 F32 76-21 11,0
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannzangen Reihe 100 |
| Series: | ES161 |
| F-number: | F32 76-221 |
| Article number: | ES161110 |
| Ød: | 32.00 mm |
| ØD: | 45.00 mm |
| L: | 75.00 mm |
| ød2: | 34.00 |
| L2: | 8.00 |
| K: | 30.00 ° |
| Profile: | round |
| Bore: | 11.00 mm |
| Clamping surface: | Supergrip |